Magigoo PA lepící tyčinka pro 3D tisk

Magigoo PA lepící tyčinka pro 3D tisk
VHODNÉ PRO PAJET NYLON
Vaše nákupní cena
528,10 Kč (639,00 Kč s DPH 21 %)
Skladem 35 ks

Ideální pro materiály: NYLON PAJET 160 MAGIGOO je snadno použitelné tekuté "lepidlo" ke zvýšení přilnavosti první vrstvy při tisku. Dobrá přilnavost první vrstvy je důležitá, protože tato vrstva tvoří základ celého tisku. MAGIGOO je rozpustné ve vodě, tudíž ho po tisku snadno odstraníte. Po každém… více

Kód: 5350583999969
EAN: 5350583999969
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Ideální pro materiály: NYLON PAJET 160

MAGIGOO je snadno použitelné tekuté "lepidlo" ke zvýšení přilnavosti první vrstvy při tisku. Dobrá přilnavost první vrstvy je důležitá, protože tato vrstva tvoří základ celého tisku. MAGIGOO je rozpustné ve vodě, tudíž ho po tisku snadno odstraníte. Po každém tisku doporučujeme lepidlo odstranit pomocí navlhčeného hadříku, tím se zamezí nadbytečnému nahromadění lepidla MAGIGOO na tiskové ploše. Funguje jak na skleněné tak Ultem podložce.

Balení vystačí na cca 100 aplikací.

Návod k použití:

1. Odstranění těsnící folie
Před prvním použitím odstraňte kolečko z těsnění, které brání vysychání a rozlití přípravku. Odšroubujte kryt aplikátoru a odstraňte těsnící folii. 
2. Aplikace výrobku
Před každým použitím lepidlo důkladně protřepte. Na tiskovou podložku aplikujte souvislý tenký film. Ten zajistí přilnavost výtisku k podložce.
3. Tisk modelu
Lepidlo Magigoo lze použít pro tisk s vyhřívanou i nevyhřívanou podložkou. 
4. Sundání modelu z podložky
Jakmile dojde k ochlazení tiskové plochy, výtisk snadno odstraníte.

 

Hmotnost balení 50 ml kg

Lidé s tímto produktem také nakoupili